2013 aasta tulemused

33. HELSINGIN RUSKARIEHA – 6.10.13
Spetsiaalhüpped
1. Pyry Ruikka
2.ARTTI AIGRO
3. Miika Mäkinen
Lõpp-protokoll

EMV MN14 ja M16 – 21.09.2013 Tallinn
Spetsiaalhüpped
1. Artti Aigro
2. Ainar Pikk
3. Risto Raudberg
lõpp-protokoll

Kahevõistlus
1. Artti Aigro
2. Risto Raudberg
3. Rauno Talussaar
Lõpp-protokoll

SH Eesti Meistrivõistlused – 14.09.2013
1. Kaarel Nurmsalu
2. Kristjan Ilves
3. Martti Nõmme
……………………
9. Artti Aigro
Lõpp-protokoll

Paimion Mäkikarnevaalien 31.08.2013
Spetsiaalhüpped
1. Paul Okas
2. Artti Aigro
3. Roope Pulkki

Kahevõistlus
1. Artti Aigro
2. Paul Okas
3. Vilho Kilpeläinen

FIS CUP Kuopio 02.08.2013
Protokoll

Eesti Meistrivõistlused (absoluutklass) meeskondlikes suusahüpetes 23.03.13
1. Otepää SpordiklubiArtti Aigro Mihkel Oja Karl August Tiirmaa
2. Taevatäht – Mats Piho Kail Piho Han Hendrik Piho
3. Elva Suusaklubi – Karl Mustjõgi Rauno Loit Kristjan Ilves
Lõpp-protokoll

V Karikaetapp, EMV M14 – Otepääl Apteekrimäel 22.03.13
Spetsiaalhüpped
1. Artti Aigro – Otepää
2. Klaus Mark Kolpakov – Võru
3. Andreas Ilves – Elva

Kahevõistlus
1. Klaus Mark Kolpakov – Võru
2. Artti Aigro – Otepää
3. Andreas Ilves – Elva

Hopea Sompa, Kuopio 16.03.13
Spetsiaalhüpped
1. Artti Aigro – Harjavallan Jymy
2. Niko Kytösaho – Lahden Hiihtoseura
3. Jonne Veteläinen – Kuusamon Erä-Veikot
Lõpp-protokoll

Kahevõistlus
1. Vili Laukkanen- Kouvolan Hiihtoseura
2 Artti Aigro – Harjavallan Jymy
3. Henri Kavilo – Puijon Hiihtoseura
Lõpp-protokoll

Eesti Meistrivõistlused M16; M18 Tehvandi K90
Spetsiaalhüpped
1. Artti Aigro – võistlus väljaspool arvestust
1. Stever Liivamägi – Otepää
2. Risto Raudberg – Elva
3. Kenno Ruukel – Otepää
Lõpp-protokoll

Kahevõistlus
1. Artti Aigro – väljaspool arvestust
1. Stever Liivamägi – Otepää
2. Risto Raudberg – Elva
3. Andres Aaliste – Otepää
Lõpp-protokoll

SM- ja LIDL-cup Harjavalta Finland
Spetsiaalhüpped
1. ARTTI AIGRO
2. Henri Kavilo
3. Vili Laukkanen
Lõpp-protokoll

Kahevõistlus:
1. Wille Karhumaa
2. Vili Laukkanen
3. ARTTI AIGRO
Lõpp-protokoll

ESL noorte karikasari III etapp Võru
Spetsiaalhüpped:
1. ARTTI AIGRO
2. Klaus Mark Kolpakov
3. Kevin Maltsev
Lõpp-protokoll

Kahevõistlus:
1. Klaus Mark Kolpakov
2. ARTTI AIGRO
3. Andreas Ilves
Lõpp-protokoll

  • ESL noorte karikasari II etapp Elva*
    Spetsiaalhüpped:
    1. ARTTI AIGRO
    2. Klaus Mark Kolpakov
    3. Andreas Ilves
    Lõpp-protokoll

Kahevõistlus:
1. Klaus Mark Kolpakov
2. ARTTI AIGRO
3. Andreas Ilves
Lõpp-protokoll

  • ESL noorte karikasarja I etapp*
    Spetsiaalhüpped:
    1. ARTTI AIGRO
    2.Andreas Ilves
    3. Klaus Mark Kolpakov
    Lõpp.protokoll

Kahevõistlus:
1. Klaus Mark Kolpakov
2 ARTTI AIGRO
3. Andreas Ilves
Lõpp-protokoll

SH Otepää Talimängude suusahüpppevõistlus K90
Spetsiaalhüpped:
1. Siim Tanel Sammelselg
2. Mihkel Oja
3. Martti Nõmme
4 ARTTI AIGRO
Lõpp-protokoll

Nordic Junior Ski Competition 2013
Spetsiaalhüpped:
1. Santeri Ylitapio FIN
2. Jarl Magnus Riiber NOR
3. Rishi Vellupillai NOR
4. ARTTI AIGRO EST
Lõpp-protokoll

Lahti 13.01.2013 Lidl Cup
Spetsiaalhüpped:
1. Nico Kytösaho
2.ARTTI AIGRO
3. Vili Laukkanen
Lõpp-protokoll

Kahevõistlus:
1. Vili Laukkanen
2. Wille Karhumaa
3. Henri Kavilo
4. ARTTI AIGRO
Lõpp-protokoll

Kouvola 12.01.2013 Lidl Cup
Spetsiaalhüpped:
1.ARTTI AIGRO
2. Nico Kytösaho
3. Vili Laukkanen
Lõpp-protokoll

Kahevõistlus:
1. Vili Laukkanen
2. Henri Kavilo
3. Wille Karhumaa
4. ARTTI AIGRO
Lõpp-protokoll

Kommentaarid


meekcraft