2012. aasta võistluste tulemused

EMV M14 Apteekrimägi . 20.10.12
Spetsiaalhüpped:
1.*ARTTI AIGRO – Otepää
2. Kevin Maltsev – Elva
3. Ivo-Niklas Hermanson – Tallinn
Lõppprotokoll
Kahevõistlus:
1.*ARTTI AIGRO – Otepää
2. Klaus Mark Kolbakov – Võru
3. Andreas Ilves – Elva
EMV MEESKONDLIKES SUUSAHÜPETES – 14.10.12 TEHVANDI
1.*OTEPÄÄ TEAMARTTI AIGRO, MIHKEL OJA, KARL-AUGUST TIIRMAA
2. SK Taevatäht
3. Elva SK
Lõppprotokoll
HELSINGIN RUSKARIEHA-7.10.12
Spetsiaalhüpped
1.*ARTTI AIGROEST
2. Vili Laukkanen – FIN
3. Nico Kytösaho – FIN
————
5. Robert Lee – EST
——-
8. Paul Okas – FIN
—-
10. Ivo-Niklas Hermanson – EST
———
12. Markus Faster – EST
NÕMME SÜGIS 2012 – TALLINN
Kahevõistlus
1.ARTTI AIGRO
2. Andreas Ilves
3. Kevin Maltsev
Lõppprotokoll
Spetsiaalhüpped
1.ARTTI AIGRO – 54,5m ja 53m
2. Ivo-Niklas Hermanson – 44,5m ja 48m
3. Kevin Maltsev – 47m ja 47m
Lõppprotokoll
EESTI MV -suvised TEHVANDI K90
1. Kaarel Nurmsalu – 92,5m; 90m – 234 p
2.ARTTI AIGRO – 89m; 92m – 228,5 p
3. Illimar Pärn – 87,5m; 90m – 219,5 p
Lõppprotokoll
OBERSTDORF 10. FIS SCHÜLER GRAND PRIX
Kahevõistlus
………
12.ARTTI AIGRO
Lõppprotokoll
*NÕMME KEVAD 2012 -Tallinn
Spetsiaalhüpped
1. ARTTI AIGRO – 55m ja 55,5m – 259,9p
2. Kevin Maltsev – 41m ja 48,5m – 185,6p
3. Klaus Mark Kolbakov – 43m ja 42,5m – 169,4p
Lõpp-protokoll
NOORTE KARIKASARJA ETAPPIDE KOONDARVESTUS 2011/2012
Spetsiaalhüpped
1. ARTTI AIGRO – 135p
2. Ainar Pikk – 125p
3. Risto Raudberg -117p
Lõpp-protokoll
Kahevõistlus
1. Klaus Mark Kolbakov – 130p
2. ARTTI AIGRO – 126p
3. Ainar Pikk – 117p
Lõpp-protokoll

EESTI MEISTRIVÕISTLUSED MEESKONNAHÜPETES- absoluutklass 24.03.2012

I – ELVA meeskond
1. Karl Mustjõgi
2. Kristjan Ilves
3. Illimar Pärn
II – TAEVATÄHT meeskond
1. Kaarel Piho
2. Kail Piho
3. Han Hendrik Piho
IIIOTEPÄÄ meeskond
1. Artti Aigro
2. Mihkel Oja
3. Karl-August Tiirmaa
Lõpp-protokoll

OTEPÄÄNOORTE KARIKASARJA V ETAPP – 23.03.12
Kahevõistlus
1. Klaus Mark Kolbakov
2. ARTTI AIGRO
3. Ainar Pikk
Lõpp-protokoll
Spetsiaalhüpped:
1. ARTTI AIGRO
2. Ainar Pikk
3. Risto Raudberg
Lõpp-protokoll

KIIDI LENNUŠHOW – IV etapp
Kahevõistlus:
1. ARTTI AIGRO
2. Ainar Pikk
3. Risto Raudberg
Lõpp-protokoll
Spetsiaalhüpped:
1. Ainar Pikk
2. Risto Raudberg
3. ARTTI AIGRO
Lõpp-protokoll

HOPEASOMPA 2012 – KITEE HS
Kahevõistlus:
1. Severi Taipale
2. Henri Kavilo
3. Olli Haavisto
…………………
5. ARTTI AIGRO
Lõpp-protokoll

Spetsiaalhüpped:
1.Severi Taipale
2. Niko Kytösaho
3. Andreas Alamommo
…………………….
6. ARTTI AIGRO
Lõpp-protokoll

ESL KARIKASARJA III ETAPP NÕMME K50
Spetsiaalhüpped:
1. Risto Raudberg
2. ARTTI AIGRO
3. Ainar Pikk
Lõpp-protokoll

Kahevõistlus:
1. Klaus Mark Kolbakov
2. Risto Raudberg
3. Ainar Pikk
4. ARTTI AIGRO
Lõpp-protokoll

FIS YOUTH SKI JUMPING (HS70) results
Finland, Lahti 02.03.2012
1. Wili Loukasmäki FIN
2. Einar Lurås Oftebro NOR
3. Niko Kytösaho FIN
……………………….
12. Artti Aigro EST
……………………..
19. Ainar Pikk EST
20. Risto Raudberg EST
……………………..
22. Taavi Pappel EST
Lõppprotokoll

PÕHJAMAA NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED
Otepää, Tehvandi 24-25.02.2012

Ski jumping individual competition:

1. Jarl Magnus RIIBER NOR
2. Halvor Egner GRANERUD NOR
3. Wili LOUKASMÄKI FIN
………
5. Kristjan ILVES EST
………..
8. Mihkel OJA EST
……….
12. Artti AIGRO EST
Lõpp-protokoll

Ski jumping team competition:

I place – NORWAY

Knut Jokerud STRAND
Jonas Gropen SØGÅRD
Halvor Egner GRANERUD
Jarl Magnus RIIBER

II place – FINLAND

Aapo LEHTINEN
Eetu MERILÄINEN
FIN Santeri YLITAPIO
Wili LOUKASMÄKI

III place – ESTONIA

Ainar PIKK
Artti AIGRO
Mihkel OJA
Kristjan ILVES

“results indiv.”:www.http://www.suusaliit.ee/static/events/2850_120225_SH_TEAM_protokoll,_ind_tulemused.pdf
results team

EESTI NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED M16, M18 VANUSEKLASSIS
Otepää, Tehvandi 12.02.2012

Suusahüpped:

1.Han Hendrik Piho
2.Kristjan Ilves
3.Rauno Loit

6.Artti Aigro
Lõpp-protokoll(pdf).

ESL KARIKASARI SUUSAHÜPETES JA KAHEVÕISTLUSES 2011/2012
II etapp. Elva 11.02.2012

Suusahüpped (MN-14):

1.Artti Aigro
2.Ainar Pikk
3.Risto Raudberg
Lõpp-protokoll(pdf).

Kahevõistlus (MN-14):

1.Artti Aigro
2.Klaus Mark Kolbakov
3.Ainar Pikk
Lõpp-protokoll(pdf).

AUDENTESE AUHINNAVÕISTLUSED
Otepää, Tehvandi K90 29.01.2012

Suusahüpped (MN-16):

1.Kristjan Ilves
2.Mihkel Oja
3.Artti Aigro
Lõpp-protokoll(pdf).

ESL KARIKASARI SUUSAHÜPETES JA KAHEVÕISTLUSES 2011/2012
Jaan Kaarna mälestusvõistlus, I etapp. Võru, Ansumäe 28.01.2012

Suusahüpped (MN-14):

1.Artti Aigro
2.Ainar Pikk
3.Risto Raudberg
Lõpp-protokoll(pdf).

Kahevõistlus (MN-14):

1.Ainar Pikk
2.Klaus Mark Kolbakov
3.Artti Aigro
Lõpp-protokoll(pdf).



meekcraft